Antracitové křeslo MESONICA Musso s látkovým potahem: moderne designové křeslo pro Váš obývací pokoj


Antracitové křeslo MESONICA Musso s látkovým potahem pro Váš obývací pokoj

Úchvatný tvar a kvalitní materiály

Designové křeslo MESONICA Musso vám nabízí skvělou kombinaci působivého tvaru a kvalitních materiálů. Stabilní podnož z bukového dřeva s jemným povrchem vysokého lesku skvěle doplňuje úchvatný potah z kvalitní tkaniny v exkluzivním antracitovém provedení. Látkový potah dodává křeslu estetický vzhled, a co je důležitější, nadprůměrnou životnost, která zajistí, že se budete moci dlouho těšit z této skvělé investice.

Moderní design a luxusní pohodlí

Designové křeslo MESONICA Musso disponuje nejen nádherným vzhledem, ale také moderními prvky, které zajišťují luxusní pohodlí a maximální komfort. Jeho vysoko kvalitní sedák a opěradlo jsou ergonomicky tvarovány, aby vaše tělo bylo v dobrém stylu a pohodlné. To znamená, že si můžete užít zasloužený odpočinek po náročném dni práce nebo si užít společnost svých blízkých.

Vyrobeno na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku, což znamená, že si můžete být jisti, že na něm bylo vynaloženo mnoho péče a pozornosti k výběru kvalitních materiálů. V případě potřeby je samozřejmě možné produkt vrátit. Vrácení zboží však podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Doporučení k čištění

Pokud chcete udržet své křeslo MESONICA Musso v co nejlepší kondici, doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený v teplé vodě a mírně vlhký vysavač s vhodným nástavcem. Pokud se ruce dočista obarvily na kovový povrch podnože, použijte čistící prostředek s navlhčeným jemným hadříkem, ale pozor na nepřímý kontakt s čalouněním.

Křeslo MESONICA Musso

Antracitové křeslo MESONICA Musso s látkovým potahem

Koupit křeslo MESONICA Musso