ASIR Lustr SAGLAM: Elegantní černá a zlatá kombinace pro váš interiér!

Když říkáme lustr, člověk si často představí mohutný křišťálový lustr visící v honosné paláci. Nicméně, lustry jsou dnes běžný prvek našeho interiéru a hrají důležitou roli v tom, jaký vjem z prostoru máme. Proto je důležité vybrat si správný lustr, který bude nejen osvětlovat místnost, ale také ji dokonale doladí. V této recenzi se zaměříme na lustr od značky ASIR s názvem SAGLAM.

Popis SAGLAM lustru

Lustry SAGLAM jsou velice elegantní a moderní, což z nich dělá dokonalý doplněk pro váš interiér. Tento model je vyroben z kovu a je k dostání ve dvou barvách – černé a zlaté. K provozu potřebuje běžné žárovky s patičkou E27 a maximálním příkonem 40 W. SAGLAM lustry mají stupeň krytí IP20, takže se hodí do prostor bez vysoké vlhkosti, například do obýváku, ložnice nebo jídelny.

Pro více informací o parametrech, včetně návodu k nastavení a připojovacího zařízení, navštivte stránky Maliboo.cz

Rozměry a kabelová délka

Když máte v obývacím pokoji vysoký strop, může se vám zdát obtížné najít správný lustr, který vytvoří dokonalou atmosféru. SAGLAM lustr ale s tímto problémem bojovat nebude, protože má délku lanka až 90 cm. Samotné tělo lustru má průměr 44 cm a výšku 121 cm. Díky těmto rozměrům je SAGLAM lustr perfektní pro místnosti s vysokými stropy, ale i pro ty nižší.

Proč si vybrat SAGLAM lustr?

Pokud hledáte lustr, který skvěle doplní váš moderní interiér, pak je SAGLAM model tou nejlepší volbou. Díky jeho elegantní černé a zlaté kombinaci se nádherně vyjímá z okolí. Navíc můžete snadno regulovat světlo podle vašich potřeb – stačí použít kvalitní žárovky s dostatečným světelným výkonem.

Vyberte si SAGLAM lustry a nechte prostor zazářit. Osvětlení je důležitý prvek pro každou místnost, takže je dobré zvolit lustr, který bude nejen praktický, ale také dekorativní a dokonalým doplňkem pro váš interiér.

ASIR SAGLAM lustr

Nečekejte a osvěžte váš interiér s novým lustr SAGLAM ještě dnes!