ASIR Zahradní židle LENA antracit – pohodlnost a elegantní design pro vaši zahradu


ASIR Zahradní židle LENA antracit

Pohodlnost a elegantní design – to je to, co vás napadne, když poprvé uvidíte zahradní židli LENA od značky ASIR. Tato zahradní židle není pouze praktická, ale také nádherně designová.

Využijte ji ke stolu i jednotlivě – záleží jen na vašich potřebách, zda budete chtít LENA kombinovat s jiným nábytkem, nebo ji použijete samostatně. Každopádně si budete moci užít příjemné posezení na jakémkoliv místě.

Vhodná pro zahradu i chatu – LENA není určena pouze pro zahrady, ale také pro chaty či balkony. Kdekoliv, kde chcete mít kousek nábytku pro příjemné sezení.

Vyrobená z kvalitních materiálů – LENA disponuje hliníkovým rámem, který zajistí pevnost a odolnost židle. Rám je navíc vyroben v antracitové barvě, která pasuje k mnoha stylům zahradního nábytku. Rozměry LENA jsou šířka 66 cm, hloubka 59 cm a výška 98 cm.

Nebuďte nespokojeni s vašimi starými křesílky, získejte si LENU a užijte si pohodlné sezení v elegantním stylu. Nakupte si ji hned zde: ASIR Zahradní židle LENA antracit.

Skvělá kombinace s dalším nábytkem od ASIR

ASIR nenabízí pouze zahradní židle LENA, ale také další nábytek pro vaši zahradu či terasu. Vybírejte například ze stolů, lehátek, či celých zahradních setů. Všechny produkty jsou sestaveny z kvalitních materiálů a nabídnou vám skvělé posezení v elegantním provedení.

ASIR nábytek

Nečekejte s nákupem a udělejte ze své zahrady nebo terasy místo, kde vám bude příjemně relaxovat i posedět s rodinou a přáteli.