Bellatex Froté prostěradlo Kamilka – luxusní kvalita a světle béžový design v rozměru 180 x 200 cm


Proč si vybrat froté prostěradlo?

Froté prostěradlo je ideální volbou pro ty, kteří hledají vyšší hřejivost a pružnost. Skvěle se hodí do chladnějších dnů, kdy potřebujeme větší komfort a teplejší ložnici. Kromě vysoké pohodlnosti se vyznačuje i snadnou údržbou, nemusí se žehlit. Stačí ho vyprat a je opět připraven na použití.

Proč si vybrat právě Bellatex froté prostěradlo Kamilka?

Bellatex froté prostěradlo Kamilka je naprostou špičkou v kategorii froté prostěradel. Jeho luxusní kvalita je znát již na první pohled. Dokonale propracovaný světle béžový design dodává celému pokoji sofistikovaný vzhled. Prostěradlo je rozměru 180 x 200 cm, takže se pohodlně vejde na každou standardní manželskou postel.

Co dělá froté prostěradlo Kamilka tak speciální?

Froté prostěradlo Kamilka je vyrobené z vysoce kvalitního bavlněného materiálu, který je extrémně měkký na dotek. Takový materiál dokáže dokonale přizpůsobit svůj tvar tělu a tím zaručuje nejvyšší možnou pohodlnost při spánku. Navíc je prostěradlo opatřeno gumou všitou v tunýlku, která zaručuje, že bude pevně sedět na posteli bez ohledu na to, jak moc se budete v noci převalovat.

Jakou údržbu vyžaduje froté prostěradlo?

Froté prostěradlo Kamilka je velmi snadné na údržbu. Stačí ho vyprat v pračce a nechat usušit na vzduchu. Díky materiálu není nutné ho žehlit, a tak ušetříte spoustu času. Pokud si chcete udržet jeho luxusní kvalitu co nejdéle, doporučujeme prát ho na 40 stupňů a nepoužívat žádné agresivní čisticí prostředky.

Nakupujte Bellatex froté prostěradlo Kamilka na Skvelynabytek.cz

Pokud se také chcete těšit z nejvyššího komfortu při spánku, je čas si pořídit své vlastní froté prostěradlo Kamilka. Navštivte naše stránky www.skvelynabytek.cz a objednejte si jej ještě dnes. Se Skvelynabytek.cz získáte nejen luxusní kvalitu, ale i rychlé dodání zdarma přímo k vám domů.

Bellatex froté prostěradlo Kamilka