BePureHome: Stylizovaný dřevěný TV stolek BEQUEST s černým dekorem 800075-Z


BePureHome je holandský výrobce kvalitního nábytku s dlouholetou tradicí. Tento vynikající výrobce se specializuje na kvalitní, moderní a designový nábytek. Mezi těmito kousky nábytku nechybí ani skvělý dřevěný TV stolek BEQUEST s černým dekorem 800075-Z. Tento nádherný TV stolek je vyroben z masivní borovice, což zaručuje jeho kvalitu a odolnost. Jeho stylová černá barva udělá z každého interiéru elegantní a moderní místo.

O PRODUKTU

Designový TV stolek BEQUEST od holandského výrobce kvalitního nábytku BePureHome. Tento nádherný TV stolek je vyroben z velmi kvalitní masivní borovice. Dvířka jsou zdobeny krásným orientálním vzorem ze dřeva. TV stolek má kovovou základnu, která je černě nabarvená imitující rez a zajišťuje maximální nosnost a stabilitu. Stolek má jednu velkou otevírací skříňku rozdělenou dlouhou policí. Stylový vintage TV stolek, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jistě potěší každého milovníka stylového nábytku.

BePureHome TV stolek BEQUEST

S ČÍM SLADIT

Velmi stylový TV stolek BEQUEST zkrášlí každý interiér. Tato série je velmi charakteristická a proto rozhodně upoutá pozornost každé vaší návštěvy. Pokud ho umístíte do světlejšího interiéru, stane se z něj skutečný poutač pozornosti  a vynikne mezi ostatními prvky pokoje. Podívejte se i na další nábytek ze stejné řady a doplňte s ním celý váš obývací pokoj či jiné místnosti.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál příborníku: borovice
  • Barva příborníku: černá
  • Materiál nohou: kov
  • Barva nohou: černá
  • Rozměry sxvxd: 50x45x160 cm

Více informací o produktu a možnost jeho zakoupení naleznete na této stránce:

BePureHome TV stolek BEQUEST na Skvělý nábytek.cz

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: Nutno smontovat. Přiložené návody by měly být velmi přehledné a tuto operaci zvládne i méně zkušený uživatel.

Péče: Nečistoty odstraňujte suchým či vlhkým hadříkem.