Bílá lakovaná komoda Teulat Punto 212 x 47 cm – praktický a elegantní nábytek do vašeho interiéru

Bílá komoda Teulat Punto zaujme kombinací materiálů a designem s lehkým nádechem industriálního stylu, díky kterému komoda krásně vynikne v každém moderně zařízeném interiéru.

Korpus komody je z MDF se zajímavým designovým prvkem v podobě děrovaných bílých kovových dvířek a úchytů pro snadnější vysouvání zásuvek.

Bílá lakovaná komoda Teulat Punto 212 x 47 cm

Celek doplňuje tenká a elegantní kovová podnož v barvě komody.

Vysoce kvalitní materiály

Komoda je vyrobena z MDF, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost nábytku. MDF je materiál s vysokou pevností a stabilitou, který se vyrábí ze dřeva a dřevěných vláken.

Designové prvky v podobě děrovaných bílých kovových dvířek a úchytů jsou vyrobeny z kvalitního kovu, který zaručuje dlouhou životnost a trvanlivost.

Prostorově efektivní design

Úložný prostor je prakticky rozdělen do výsuvných zásuvek a polic za uzavíratelnými dvířky, což napomáhá k snadnější organizaci a rychlejšímu úklidu.

Komoda má rozměry 212 x 47 cm, což ji činí velmi prostorově efektivním nábytkem. Díky tomuto rozměru může být umístěna do malých i velkých prostor.

Prostorově efektivní design

Jednoduchá údržba

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Pokud hledáte praktický a elegantní nábytek do vašeho moderně zařízeného interiéru, bílá lakovaná komoda Teulat Punto je tou správnou volbou. Navštivte stránky www.nabyteklevneji.cz a objednejte si ji ještě dnes!