Bílé stropní svítidlo se stříbrnou objímkou – luxusní design od Sotto Luce Uno

„Less is more.“ Tohle známé heslo z pera slavného architekta Ludwiga Mies Van Der Rohe, by se dalo přeložit jako „Méně je více“. Tento princip se často využívá ve světě designu a hudebních vystoupení, kdy méně vizuálních a zvukových prvků dokáže působit mnohem silněji než přeplněné scény či interiéry. Jedna česká značka se snaží tento koncept prosazovat i na poli stropních svítidel. Jedná se o Sotto Luce Uno.

Minimalistický luxus

To, že v jednoduchosti je krása si uvědomují i designéři z Sotto Luce. Jejich díla jsou tedy navržená v minimalistickém duchu, který zároveň oplývá nepřehlédnutelnými prvky elegance. Skrz jejich půvab tak dodáte svému domovu nepřehlédnutelný moderní ráz.

Stropní svítidlo od Sotto Luce Uno vyniká právě svou jednoduchostí a elegancí. Díky bílé barvě a stříbrné objímce je to svítidlo velmi kombinovatelné s různými styly interiérů. Můžete ho použít v moderním bytech, ale i v tradičnějších domech jako zajímavou kontrastní prvku.

Odkaz na produkt

Je toto svítidlo pro vás to pravé ořechové? Pokud vás zaujalo, můžete jej zakoupit na této stránce.

Hodnota za peníze

Kromě krásného designu nabízí Sotto Luce Uno svým zákazníkům i přijatelnou cenu. Za svítidla této značky tak nemusíte utrácet zbytečně vysoké sumy, což je další velké plus.

Závěr

Světlo hraje důležitou roli v našem životě, a proto bychom měli pečlivě vybírat svítidla, která dokážou dodat nášmu domovu tu správnou atmosféru. Pokud hledáte něco, co bude vynikat svou jednoduchostí a zároveň původním designem, zvolte stropní svítidlo od Sotto Luce Uno. Toto svítidlo dokáže dokonale doplnit váš domov a dodat mu tou správnou dávku minimalismu a elegance.

Bílé stropní svítidlo se stříbrnou objímkou

Bílé stropní svítidlo se stříbrnou objímkou lze použít v různých interiérech.