Doplňte dětský pokoj samolepkou Pilot Bear: 30×25 cm od značky Ambiance

Dáte pokojíčku své ratolesti nový, osobitý ráz s touto svítící vinylovou samolepkou na zeď od značky Ambiance. Obdobně jako ostatní produkty od této značky se i tento kousek vyznačuje vysokou kvalitou, funkčností a snadnou instalací.

Kvalita a funkčnost

Tato samolepka Pilot Bear: 30×25 cm od značky Ambiance je vyrobena z kvalitního materiálu, který umožňuje snadnou aplikaci na stěnu. Navíc je samolepka odolná proti otiskům prstů a jiným nečistotám, takže se vám bude dobře udržovat.

Samolepka Pilot Bear: 30×25 cm značky Ambiance také zajišťuje, že dětský pokoj bude působit svěže a moderně. Díky svému jednoduchému, ale efektnímu designu bude okamžitě zaujímat pozornost a potěší jak vaše dítko, tak i vás.

Snadná instalace

Instalace této samolepky není vůbec složitá a zvládnete ji bez problémů i sami. Samolepka Pilot Bear: 30×25 cm značky Ambiance je dodávána v jednom celku se všemi samolepkami, které na běžnou stěnu snadno aplikujete.

Ke samolepce je přiložen také návod, jak instalaci jednotlivých samolepek zvládnout.

Detailní rozměry

Pokud máte obavy z toho, zda samolepka Pilot Bear: 30×25 cm značky Ambiance bude odpovídat vašim představám ohledně velikosti, není třeba se obávat.

Jednotlivé samolepky jsou přesně popsány v parametrech produktu. List se samolepkami má rozměry 30 x 30 cm, samolepka s letadlem měří 30 x 25 cm, největší samolepka hvězd má rozměr 3 x 3 cm a ta nejmenší 1.5 x 1.5 cm.

Pouze ilustrativní fotografie

Mějte na paměti, že fotografie jsou pouze ilustrativní a rozměry odpovídají informacím uvedených v parametrech produktu. Proto před nákupem samolepky Pilot Bear: 30×25 cm značky Ambiance pečlivě zkontrolujte, zda odpovídají vašim požadavkům.

Zahrajte si s barvami a dekoracemi a vytvořte pro své dítě jedinečný pokoj, který se bude vyznačovat stylem a útulností. Objednejte si samolepku Pilot Bear: 30×25 cm značky Ambiance a získáte praktický, ale také krásný doplněk do dětského pokoje.

Dělejte radost vašemu dítěti a ozdobte jeho pokoj samolepkou Pilot Bear: 30×25 cm od značky Ambiance!