Dveře do sprchy Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm – recenze HIPI208020VPE


Popis a specifikace

Dveře do sprchy Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí estetický a funkční prvek do své koupelny. Tento výrobek je určen pouze pro 1/2 sprchového koutu, takže je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Dveře mají elegantní, moderní vzhled, který krásně zapadne do jakéhokoli interiéru. Jsou vyrobeny z kvalitního skla s dekorem transparent a mají profilem v lesklém chromu.

Díky technologii RothETC na bázi nanotechnologie jsou dveře chráněny před usazováním vodního kamene a nečistot. To zajišťuje, že dveře zůstanou krásně průhledné a čisté i po mnoha letech používání.

Dveře mají pantový systém otevírání, který je velmi praktický a umožňuje snadný přístup do sprchového koutu. Navíc lze dveře namontovat jak s levou, tak s pravou orientací, takže si můžete vybrat to, co bude nejvhodnější pro vaši koupelnu.

Výhody výrobku

Dveře do sprchy Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm mají pro uživatele několik přínosů:

– Moderní design a elegantní vzhled, který zapadne do jakéhokoli interiéru.
– Kvalitní materiály a pevná konstrukce zajišťují dlouhou životnost výrobku.
– Technologie RothETC na bázi nanotechnologie chrání sklo před usazováním vodního kamene a nečistot.
– Praktický pantový systém otevírání umožňuje snadný přístup do sprchového koutu.
– Lze namontovat jak s levou, tak s pravou orientací a tím se přizpůsobit konkrétním podmínkám v koupelně.

Podrobné informace o výrobku

Pokud byste chtěli získat ještě více informací o dveřích do sprchy Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm, můžete se podívat na webové stránky prodejce. Zde najdete například detailní popis výrobku, jeho vlastnosti a technické parametry.

Dále na těchto stránkách najdete i informace o tom, jaké jsou možnosti instalace dveří do sprchy Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm a jaká je cena. Pokud byste měli jakékoli dotazy či nejasnosti, můžete kontaktovat prodejce a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Závěr

Pokud hledáte moderní a funkční dveře do sprchy, můžete zvážit nákup produktu Roth Hitech Neo Line s šířkou 80 cm. Tyto dveře mají elegantní design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s využitím moderní technologie. Díky pantovému systému otevírání a možnosti montáže s levou i pravou orientací se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Pokud byste chtěli získat více informací o výrobku, navštivte webové stránky prodejce, kde najdete detailní popis a všechny potřebné informace.