Elegantní kancelářská židle Portoriko v černém provedení


Kancelářská židle KALIFORNIE luxusního designu nabízí za více než příjemnou cenu nejen reprezentativní kožený vzhled, ale má také kvalitní mechaniku a univerzální tvary, které budou vyhovovat většině uživatelů.

Kovová základna a kolečka

Základem židle je tradičně robustní kovový chromovaný kříž, který se opírá do pětice šetrných plastových koleček, vhodných pro většinu podlahovin. Spolu s výkonným pístem zajišťuje tato základna židli Kalifornie nosnost 120 kg.

Nastavení sezení

Píst pro nastavení výšky sezení v rozsahu 47 – 55 cm lze ovládat pohodlně zpod sedáku, stejně jako ovládání úhlu sklopení opěradla židle.

Židle má prověřený synchronní mechanismus, který kromě již zmíněného polohování nabízí také stále více populární houpání.

Pohodlné sedání

Při dlouhém sezení Vám pohodlí zajistí měkké polstrování, kterým je vybaven jak anatomicky tvarovaný sedák židle Kalifornie, tak její opěradlo. Předloktí si můžete opřít o integrované opěrky s měkkým polstrováním.

Design a elegance

Kancelářská židle Portoriko v černém provedení je elegantním doplňkem každé moderní kanceláře. Její robustní konstrukce a kožený vzhled dodávají prostředí důvěryhodnosti a luxusu. Tuto židli ale rozhodně neocení jen manažeři a vedoucí pracovníci, ale také každý, kdo tráví u počítače dlouhé hodiny pracovního dne.

Vyzkoušejte kancelářskou židli Portoriko v černém provedení a užijte si dokonalou ergonomii a pohodlné sezení.