KARE Design Dvojsedačka Vegas Forever v zelené barvě – nekonečné pohodlí a styl


KARE DESIGN Dvojsedačka Vegas Forever – zelená

3místná sedací souprava Vegas Forever Bluegreen je ideální volbou do moderních interiérů. Tato dvojsedačka je stvořena pro ty, kteří mají rádi pohodlí a současně nechtějí slevit na elegantnosti a stylu. Designová značka KARE Design opět stvořila kousek, který budí zájem. Tento model dvojsedačky lze umístit téměř kamkoliv v bytě nebo domě.

Její součástí jsou dva velké polštáře ve formě opěry zad a dva malé obdélníkové polštářky s multifunkčním využitím. Tyto polštáře dodají pohodlí pouhým dotekem. Můžete si s nimi pohrát a změnit tak sedací polohu. Navíc vám motorové polštáře dopřejí chvíli klidu, kterou si tak moc potřebujete. Tyto dva velké polštáře lze libovolně přizpůsobit podle vašich potřeb a zároveň poskytnou oporu pro krční páteř. Pokud nechcete sedět, můžete si na dvojsedačce Vegas Forever v klidu lehnout a přemýšlet.

Vysoký sedák z polyuretanové pěny zajistí uživatelům komfortní sezení i na delší dobu. Trvalé pohodlí můžete zažít i v průběhu delšího setkání s přáteli nebo sledování oblíbeného filmu. S tímto modelem dvojsedačky se nemusíte bát právě dlouhodobého sezení. Navíc je tento model dostatečně prostorný pro více osob.

KARE Design Dvojsedačka Vegas Forever v zelené barvě - nekonečné pohodlí a styl

Štíhlé nohy z nerezové leštěné oceli mají zlatou barvu, která dokonale doplňuje modrozelený potah z polyesteru. Designově se dvojsedačka KARE Design Vegas Forever hodí do všech interiérů, kde se nehledá pouze praktičnost, ale také originalita. Díky použitým materiálům vypadá velmi elegantně a moderně.

Potahový materiál je jemný a velmi příjemný na dotek. Ačkoliv jde o model moderního designu, netrpí na něm pohodlí. Materiál potahu nevytváří na kůži pocit cizorodosti, ale naopak je velmi příjemný na dotek. Díky potahu z polyesteru se nemusíte bát nerovností, a tak snadněji udržovat dvojsedačku v čistotě.

K dispozici je také křeslo s vysokým opěrákem ve stejném provedení. Pokud máte větší obývací pokoj, můžete si k tomuto modelu pořídit křeslo s vysokým opěrákem, které se designově hodí k dvojsedačce. Dokáže vám poskytnout další místo k odpočinku a třeba si na něm můžete přečíst knihu nebo v klidu pozorovat západ slunce. Stejný kus nábytku navíc také vypadá velmi dobře v bytě, když je souhvězdí tradičního uspořádání narušeno.

KARE Design Dvojsedačka Vegas Forever v zelené barvě - nekonečné pohodlí a styl

Tato dvojsedačka je zkrátka stvořena pro ty, kteří chtějí pohodlné a zároveň stylové bydlení. Nenechte si ujít tento designový kousek, který vás překvapí svým luxusem a pohodlím. Pokud vás zaujala tato dvojsedačka znajdete více informací na stránkách INTERIERIO.cz.