Kovové závěsné světlo DUTCHBONE MEEZAN v šedobílém provedení s průměrem 70 cm


Závěsné světlo MEEZAN značky DUTCHBONE zaujme především svým rozměrným průsvitným stínidlem, které je tvořeno jemnou proplétanou kovovou sítí. Vybrat si můžete ze tří dostupných barevných provedení.

Design závěsného světla

Toto kovové závěsné světlo DUTCHBONE MEEZAN má průměr 70 cm a je k dostání ve třech různých barevných provedeních: černé, bílé a šedobílé. Nejimpozantnější částí svítidla je jeho průhledné a zároveň kovové stínidlo, které vytváří zajímavý efekt.

Díky jemnému propletání kovové sítě je vzhled svítidla zajímavý a moderní.

Kovové závěsné světlo DUTCHBONE MEEZAN

Vhodné pro velké místnosti

Toto kovové závěsné světlo DUTCHBONE MEEZAN by mělo být vhodné zejména pro velké místnosti, jako jsou například obývací pokoje či jídelny. Díky svému průměru může být použito jako hlavní zdroj osvětlení místnosti.

Jemné propletání kovové sítě

Jemné propletání kovové sítě u stínidla je velmi oblíbeným designem a na trhu se dnes objevuje velké množství svítidel s podobným provedením. To ale neznamená, že je DUTCHBONE MEEZAN klasickým světlem. Právě naopak, tento nádherný kousek je svým provedením unikátní a získal si mnoho příznivců moderního designu.

Kovové závěsné světlo DUTCHBONE MEEZAN, jemné propletení kovové sítě

Stojací lampa ze stejnojmenné série

Chcete-li skutečně jednotný interiér, doporučujeme k tomuto kovovému závěsnému světlu DUTCHBONE MEEZAN pořídit také stojací lampu ze stejnojmenné série. Ta působí velmi moderně a v kombinaci se závěsným světlem vytvoří zajímavý celek.

Poznámka k žárovce

Žárovka není součástí balení. Proto si ji musíte dokoupit samostatně. Doporučujeme zvolit teplou bílou barvu světla, aby byla útulnost místnosti maximální. Doporučený typ zářivky: LED E27, 10-14 W.