KUCHYŇSKÉ PRKÉNKO – 39/5/40 cm – Ideální pro přípravu vašich chutných jídel!


Výrobek na míru pro každého kuchaře

Prkénko není jen kus dřeva, na kterém krájíte cibuli nebo zeleninu. Je to nástroj, který má velký vliv na kvalitu vašeho jídla. Když používáte prkénko z kvalitního materiálu, vaše jídlo bude chutnat lépe a méně se bude ořezávat. Kuchyňské prkénko 39/5/40 cm z mangového dřeva je skvělou volbou pro každého, kdo si cení kvalitních nástrojů.

Mangové dřevo je velmi tvrdé a pevné, zároveň je však dostatečně měkké na to, aby mohlo snadno absorbovat krvavé šťávy z masa. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše maso bude šťavnaté a chutné. Prkénko je rovněž velmi odolné vůči vlhkosti a nepodléhá rychlému opotřebení. Proto je ideální volbou pro náročné uživatele.

Specifikace

Velikost: 39/5/40 cm

Materiál: mangové dřevo

Provedení: ručně řezané a broušené

Vychutnejte si vaření s kvalitním prkénkem

Nemusíte být šéfkuchařem, abyste si mohli užít vaření. S kvalitním kuchyňským prkénkem se vaření stává snazší a příjemnější. Díky vyššímu komfortu při krájení a celkově lepší kvalitě výsledného jídla, si budete více užívat přípravu svých oblíbených jídel.

Přejděte na web Codina.cz a pořiďte si kvalitní kuchyňské prkénko za skvělou cenu. Uvidíte, že vaření s kvalitním prkénkem bude mnohem příjemnější.

Údržba prkénka

Prkénko z mangového dřeva je velmi snadné na údržbu, stačí jej po použití opláchnout teplou vodou. Pokud je prkénko extrémně znečištěné, můžete jej opláchnout teplou vodou s trochou mýdla. Nikdy ho však nedávejte do myčky na nádobí nebo ho nedávejte do troubičky, jinak by mohlo dojít k jeho poškození.

Kuchyňské prkénko 39/5/40 cm - Mangové dřevo

Vyzkoušejte kvalitní prkénko a užijte si vaření jako nikdy předtím. Stačí navštívit stránky Codina.cz a prohlédnout si naši nabídku.