Nikdy neuklouznete! Hans Home protiskluzová rohožka Soft & Clean – červená 39×58 cm

Rohožka Soft & Clean 102457 je příjemně výrazným doplňkem Vašich vstupních prostor. Při vstupu do Vašeho bytu nebo domu nebudou mít hosté šanci uklouznout, díky zaručenému protiskluzu této rohožky.

Tuto rohožku je vhodné umístit před dveře nebo jakékoli místo, kde může hrozit možnost uklouznutí a zranění. Rohožka má příjemné středně pevné provedení, které dokonale drží na podlaze bez posunutí.

Soft & Clean 102457 je nenáročná na údržbu. Stačí ji jednoduše vysát nebo očistit vlhkým hadříkem. Pokud by se na ní objevila nečistota, je možné ji vyprat v pračce na 30 stupňů.

Využití

Tato rohožka je využitelná především v interiéru. Nadčasový design a pestrobarevné provedení dokážou oživit i ty nejšedivější prostory. Díky tomu není problém ji skloubit třeba s kobercem i s dlažbou.

Jistě oceníte její savost a příjemný materiál. Při vstupu na rohožku ucítíte, jak se Vaše nohy boří do měkkého materiálu, který Vás jemně masíruje, a tím navodí příjemný pocit pohody. Navíc i větší nečistoty a vlhkost, které na podrážkách bot přinesete, sem bez problémů chytne.

Pro zajištění bezpečnosti a pohodlí Vašich a Vašich blízkých tedy neváhejte a pořiďte si rohožku Soft & Clean 102457 od Hans Home. Najdete ji na stránkách Bestnabytek.cz.

Hans Home protiskluzová rohožka