Novinka: MT Matrace TROGIR s paměťovou pěnou v velikosti 90x200cm a výšce 24 cm H2,5


Novinka: MT Matrace TROGIR s paměťovou pěnou

MT Matrace TROGIR je nová matrace v nabídce našeho e-shopu, která spojuje vysokou kvalitu, moderní technologie a maximální komfort. Matrace je jednostranná, vícekapsová a vyrábí se v rozměru 90x200cm se výškou 24 cm H2,5. Je vhodná pro každého, kdo dbá na zdravý a kvalitní spánek.

Individuální odezva na tělesnou hmotnost

Díky kombinaci termoelastické a vysoce elastické pěny, zajišťuje matrace dokonalé přizpůsobení tělu a individuální odezvu na váhu. To znamená, že každý, kdo si koupí MT Matraci TROGIR, bude spát na matraci, která se přesně přizpůsobí jeho individuální tělesné hmotnosti.

Ortopedické vlastnosti

MT Matrace TROGIR disponuje ortopedickými vlastnostmi. To je důvod, proč je tak vhodná pro náchylnou páteř. Matrace dokonale podporuje celou páteř a zajišťuje, že během spánku se vám páteř nezatuhne a nic jí nebude ubližovat.

Jádro je multikapsová pružina – až 500 spr/m2, poskytuje bodovou flexibilitu

Jádrem matrace je vícekapsová pružina, která zajišťuje bodovou pružnost, snižuje vibrace způsobené pohybem druhé osoby a neruší spánek. Tato pružina dokonale reaguje na váhu těla a zajišťuje, že se každá část těla dostane na správné místo. To znamená, že máte vždy dokonalou oporu, bez ohledu na to, na jaké straně spíte nebo jakou váhu máte.

Silné stránky MT Matrace TROGIR

  • Individuální odezva na tělesnou hmotnost – matrace si přesně přizpůsobí vaši tělesnou hmotnost
  • Ortopedické vlastnosti – matrace dokonale podporuje celou páteř zajišťuje, že vám při spánku nic neublíží.
  • Jádro je multikapsová pružina – až 500 spr/m2, poskytuje bodovou flexibilitu – díky čemuž se každá část těla dostane na správné místo a máte dokonalou oporu

Vlastnosti této matrace

MT Matrace TROGIR se díky svým vlastnostem stává vynikajícím produktem na trhu.

  • Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPU – díky tomu si můžete kdykoliv změnit potah matrace
  • Matrace má ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř – vhodná pro každého, kdo dbá na zdravý spánek
  • Matrace má 7 zón a tak se dokonale přizpůsobí tělu – zónování matrace zaručuje dokonalou oporu každé části těla a zároveň zajistí, že se matrace přizpůsobí individuálním potřebám spáče.
  • Obsahuje antibakteriální povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní – zajistí, že se na matraci neobjeví žádné nepříjemné bakterie a alergeny
  • Obsahuje multipocket vícekapsových pružin, které poskytují dokonalou bodovou oporu těla – zajišťuje vám pohodlný spánek a odpočinek
  • Obsahuje termoelastickou pěnu, což znamená, že reaguje na teplotu těla a tak se dokonale tělu přizp