Nový čtvercový konferenční stolek od VASAGLE: rozměry 80 x 45 x 80 cm


Pozvěte své přátele na zábavné odpoledne plné her

Nemusíte hledat dál, nový čtvercový konferenční stolek VASAGLE je tady a připraven sloužit vám.

S tímto stolem budete mít perfektní základ pro zábavné odpoledne deskových her. Díky jeho příjemným rozměrům, 80 x 45 x 80 cm, budete mít dostatek prostoru pro hraní vašich oblíbených her a také na občerstvení či nápoje.

Přidejte si do obývacího pokoje stylový prvek

Stůl v rustikální hnědé barvě, doplněný ocelovou konstrukcí, se skvěle hodí ke všem moderním interiérům. Nejen, že bude úžasným partnerem pro hry, ale také přidaným prvkem do vaší místnosti.

Nemusíte se bát, že se stůl zhroutí

S nosností horní desky až 70 kg, se můžete naprosto klidně postavit na stole a ten bude i nadále stabilně stát na svých nohách. Takže se nemusíte bát, že by vaši hosté stůl přeplnili a ten by se zhroutil.

Údaje o produktu

Kromě již zmíněného, VASAGLE konferenční stolek nabízí řadu dalších vlastností a specifikací:

  • Materiál: dřevotřísková deska, ocel
  • Rozměry: 80 x 80 x 45 cm (D x Š x V)
  • Hmotnost: 8 kg
  • Statická nosnost: 70 kg

Závěr

Pro ty, kteří hledají stylový konferenční stůl s dostatkem prostoru na hry a občerstvení, nemusí hledat dál. Konferenční stolek od VASAGLE v rustikální hnědé barvě dodá vaší místnosti nejen praktický, ale i vizuální prvek. Navíc, s jeho pevností až do 70 kg, nemusíte mít obavy, že by stůl brzy obdržel návštěvu u vašího nejbližšího sběrného dvora.

Pro více informací o produktu a jeho nákup navštivte: https://www.naradi-cz.cz/produkt/vasagle-konferencni-stolek-ctvercovy-80-x-45-x-80-cm.