Obdélníková sprchová vanička Roth v antracitovém provedení z akrylátu o rozměrech 130×90 cm – číslo 8000334

Obdélníková sprchová vanička je jedním z důležitých prvků každé moderní koupelny. Pokud hledáte stylovou a praktickou volbu, může být vanička Roth tou správnou volbou. Tato vanička je vyrobena z kvalitního akrylátu, který zajistí její trvanlivost, odolnost a snadnou údržbu. Jeho unikátní struktura povrchu připomíná kamenné obložení, což dává této vaničce nezaměnitelný vzhled.

Charakteristika produktu

Vanička Roth je obdélníkového tvaru o rozměrech 130×90 cm, což ji činí vhodnou pro širší koupelny. Je k dostání v dvou barvách – Bílá nebo Antracit. Tento konkrétní produkt, který má číslo 8000334, je v antracitovém provedení.

Součástí vaničky je také nízká nástupní hrana, která usnadňuje vstup do sprchové zóny. Současně také chrání okolní podlahu před přetečenou vodou. Díky svým rozměrům a charakteru povrchu je vanička Roth ideální volbou pro moderní a nadčasové koupelny, které mají náročné požadavky na vzhled i funkčnost.

Kvalitní zpracování s garancí 10 let

Produkty Roth jsou známé pro své kvalitní zpracování a maximální spokojenost zákazníků. Díky tomuto mohou nabízet záruku 10 let na tuto sprchovou vaničku. Tuto záruku poskytují jako projev důvěry v kvalitu a odolnost produktu. Pokud si tuto vaničku pořídíte, můžete se tedy spolehnout na to, že ji budete mít dlouhodobě k dispozici a bude sloužit svému účelu.

Pořiďte si vaničku Roth s efektem povrchu kamene a rozhodněte se, která z dostupných barev se hodí přesně k vašemu stylu a vkusu. S tímto produktem získáte nejen kvalitní a praktickou věc do své koupelny, ale také nadčasový design, který bude ladit s vašimi interiérovými návrhy.

Navštivte náš e-shop a žádný detail se vám už nevytrhne z ruky.

Vanička Roth

Vanička Roth v koupelně

Nečekejte, ať se vám vanička Roth rozebere a využijte naší akční ceny ještě dnes.