Pikantní pečení s Berlinger Haus Pečicím plechem v odstínu Rosegold Metallic Line

Zapomeňte na nudné a kulaté plechy na pečení. S Berlinger Haus Pečicím plechem v odstínu Rosegold Metallic Line pečete s stylem. Nic z vašeho domácího pečení nebude opakováním a plech se stane designovým prvkem vaší kuchyně.

Popis Berlinger Haus Pečicího plechu

Plech je vyroben z uhlíkové oceli s titanovým nepřilnavým povrchem, což znamená, že pečení bude mnohem jednodušší a hlavně bez ohledu na to, jak silné koření na vašem jídle použijete, nepřilnavý povrch zabrání tomu, aby se vám hořkosladká kůrka na pečeni přilepila k plechu. Navíc je plech vysoce odolný proti poškrábání a vysokým teplotám, takže si s ním můžete být jisti i při použití hrubších nástrojů na krájení nebo když pečete vysokoteplotními troubami.

Vhodné pro minimální množství tuku

Další výhodou Berlinger Haus Pečicího plechu je, že je vhodný pro pečení s minimem tuku. Nemusíte se tedy obávat o vaše zdraví, když si dáte oblíbené crispy kuře nebo hranolky. Navíc je pečení s plechem od Berlinger Haus mnohem snazší a rychlejší, což vám ušetří mnoho času.

Jednoduchá údržba a užitečnost

Jak už bylo řečeno, povrch Berlinger Haus Pečicího plechu je nepřilnavý, takže jeho čištění je velmi snadné. Stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou, případně otřít měkkou houbou. Nemusíte tak používat žádné agresivní čisticí prostředky, což je nejen ekologické, ale také šetří váš plech.

Je vhodný do trouby do teploty 240 °C. Berlinger Haus Pečicí plech je ECOfriendly, což znamená, že neobsahuje žádné škodliviny jako PFOA, olovo ani kadmium. Pečení s ním bude tedy zdravé a bezpečné.

Zeptejte se našich odborníků na nábytek a vychytané kuchyňské potřeby na adrese:

Nenajdete-li požadovaný model Berlinger Haus Pečicího plechu, zeptejte se našich odborníků na nábytek a vychytané kuchyňské potřeby na adrese: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/berlinger-haus-pecici-plech-rosegold-metallic-line.

Závěrem tedy můžeme konstatovat, že Berlinger Haus Pečicí plech je skvělou volbou pro každého milovníka vaření. Ušetří vám čas i prostor v troubě a navíc s ním získáte designový prvek do vaší kuchyně.