PSACÍ STŮL A-6 90 CM OLŠE PRAVÝ PRO AK NÁBYTEK

Psací stůl z laminované desky odolné proti oděru je ideální volbou pro ty, kdo hledají moderní a praktický psací stůl. Jedná se o produkt z kolekce A-6 od AK Nábytek, který nabízí spoustu úložného prostoru a další funkce pro maximální pohodlí při psaní. Pokud hledáte kvalitní a funkční psací stůl, AK Nábytek je vaše volba.

Specifikace produktu:

Psací stůl A-6 má celkem tři zásuvky pro ukládání věcí. Čela zásuvek jsou vyrobená z laminované desky, což dodává stolu eleganci. Viditelné hrany jsou pak pokryty ABS hranou, což zajišťuje vyšší odolnost proti poškození. Celý výrobek je velmi robustní a kvalitní.

Psací stůl má Šířku 90 cm, Výšku 77 cm a Hloubku 50 cm, což z něho dělá multifunkční výrobek pro domácí kancelář. Jeho tloušťka desky je 16 mm a materiál ze kterého je výrobek vyroben je laminovaná deska. Váha stolu je 30 kg, což z něho dělá lehký a snadno přenosný výrobek.

Zásuvky mají hloubku 38,5 cm a šířku 24,5 cm. Celý psací stůl je ošetřen matovou povrchovou úpravou, čímž zaručuje kvalitu a odolnost. Prostor pro nohy má šířku 53 cm a výšku 64 cm. Další funkcí, kterou tuto stůl nabízí, je výsuvná police na klávesnici, což vám usnadní používání stolu.

Prohlédněte si všechny stoly z kolekce A-6

MONTÁŽNÍ NÁVOD

Montážní návod je součástí balení, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že byste nevěděli, jak psací stůl A-6 sestavit. Návody jsou napsané jednoduchou a srozumitelnou formou. Neváhejte a objednejte si svůj vlastní psací stůl A-6 od AK Nábytek ještě dnes.

Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl

Vyberte si ten nejlepší psací stůl pro vaše potřeby a nechte svůj domov či kancelář vypadat skvěle. Objednat si ho můžete na stránkách https://www.interierio.cz/produkt/ak-furniture-psaci-stul-a-6-90-cm-olse-pravy.