Stylový šedý ornáment na MZ povlečení 140×200

Na každou peřinu a polštář zkrátka patří povlečení. Pokud hledáte povlečení, které se bude vyjímat v každé ložnici, přinášíme vám řešení – stylový šedý ornáment na MZ povlečení 140×200. Toto povlečení zaručeně zaujme každého svými motivy a jedinečným designem.

Vyrobeno ze 100% bavlny

Aby byl váš spánek co nejpříjemnější a pohodlný, je důležité mít kvalitní povlečení. Toto povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, což zaručuje jeho příjemnost a pohodlí. Navíc se jedná o materiál, který je prodyšný a vhodný pro každou sezónu.

Jedinečný design

Jak již bylo zmíněno, šedý ornáment na tomto povlečení je jedinečný. Designér se inspiroval moderními trendy a podařilo se mu vytvořit motiv, který bude skvěle vypadat v každé ložnici. Navíc se jedná o tisky vyrobené speciální technologií, které nezmizí ani po mnoha praních.

Příjemné a pohodlné

Důležitým faktorem pro výběr povlečení je jeho pohodlí a příjemnost. Kvalitní materiály a zpracování zaručují, že se vám bude spát skvěle a povlečení vám nebude dělat problémy.

Nabízíme rozměr povlečení pro peřinu 140 x 200 cm a pro polštář 70 x 80 cm. Součástí této sady jsou jedno povlečení pro polštář a jedno pro peřinu.

Navíc k povlečení si u nás můžete zakoupit také polštáře a peřiny v kategorii Přikrývky – polštáře.

Povlečení je dostupné na našem e-shopu www.nabytekprozivot.cz.

Povlečení
Polštáře

Objednejte si u nás toto stylové šedé povlečení s ornámentem a užijte si dokonalý spánek v jedinečném designu.