Závěsná houpačka Ring od Dimenza: ideální relaxace v zahradě nebo na terase

Závěsná houpačka Ring od Dimenza je skvělým doplňkem pro relaxaci v zahradě či na terase. Je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů.

Houpačka Ring

Vyrobena z ručně vyráběného lana a ocelových konstrukcí

Tato závěsná houpačka je vyrobena z ručně vyráběného lana (bavlna/polyester) a ocelových konstrukcí. To znamená, že můžete být jisti, že se jedná o kvalitní produkt, který vám bude sloužit po mnoho let.

Houpačka Ring

Jednoduché zavěšení

Houpačku je možné zavěsit pomocí oka. K zavěšení můžete využít například soupravu Smart, která není součástí balení, ale je k zakoupení na našich stránkách (viz související produkty).

Zde si můžete zakoupit závěsnou houpačku Ring od Dimenza

Rozměry a materiál

Rozměr houpačky je 80 cm v horní části a 60 cm v dolní části. Použitý materiál je lano a ocel. Lano tvoří kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost.

Houpačka Ring

Údržba

Údržba houpačky Ring od Dimenza je velmi jednoduchá. Stačí ji omývat vlažnou mýdlovou vodou a nepoužívat agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem. Dřevěné části ošetřujte výhradně výrobky k tomu určenými.

Rozměry balení v demontu

Rozměry balení v demontu jsou 81 x 3 cm, takže se vejde téměř do každého auta.

Závěsná houpačka Ring od Dimenza je perfektní volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlný doplněk pro relaxaci v zahradě či na terase. Využijte online nákupu na našich stránkách a získáte kvalitní produkt za velmi rozumnou cenu.