Závěsné světlo MENU LEVITATE 28 cm: zlaté zelené úžasně kombinují design a funkčnost


Závěsné světlo MENU LEVITATE 28 cm

Zlaté zelené úžasně kombinují design a funkčnost

Elegantní a zároveň lehce industriální – to je závěsné světlo Levitate od prémiové značky MENU. Hliníkové stínidlo v zelené barvě vytváří společně s mosazně lakovaným kovovým zavěšením, které proniká až dospodu stínidla, jedinečné spojení, které do vnese do vašeho interiéru lehkost a osobitost.

Stínidlo je zespodu opatřeno sklem, díky kterému se příjemně rozptýlí světlo a dodá příjemnou atmosféru při rodinné večeři. Světlo se také stane poutavým kouskem i v komerčních prostorech jako jsou restaurační zařízení či hotely.

Výška závěsného světla je 28 cm a rozměry stínidla jsou 15,5 x 28 cm. Pro závěsné světlo je třeba zakoupit žárovku, která není součástí balení. Světlo se hodí do interiéru s moderním, ale i klasickým designem.

Závěsné světlo v interiéru

Závěsné světlo MENU LEVITATE 28 cm je skvělým doplňkem do každého interiéru. Vynikne nejvíce v kombinaci s jinými moderními kousky nábytku. Vysoké stropy nebo zatemněný roh místnosti – zavěšením světla si můžete hrát a využít svůj tvořivý potenciál.

Krása je v detailu. Závěsné světlo Levitate je ukázkou toho, jak celkový vzhled interiéru může dokonale doplnit i nepatrná změna. Zelená barva stínidla světla společně s mosazným prvkem zavěšení dokonale ladí a poskytuje prostorům jakousi jiskru neobyčejnosti.

Důležité specifikace světla

– Barva: Zelená/Mosaz
– Výška: 28 cm
– Šířka/Délka: 15,5 x 28 cm
– Materiál: Hliník
– Žárovka není součástí balení

Pokud máte rádi věci, které jsou stylové a zároveň praktické, závěsné světlo MENU LEVITATE 28 cm je tou správnou volbou pro vás. Barevné spojení zlata a zelené vytváří krásnou kombinaci, která dokonale zapadne i do vašeho interiéru.

Pokud si chcete závěsné světlo menu Levitate 28 cm zakoupit, navštivte tento odkaz a objednejte si jej dnes!